Webform Workflows Element (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: No log messages available.
id: Tidak ada pesan log yang tersedia.

en: Required
id: Wajib

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Custom
id: Tersuai

en: Log message
id: Pesan log

en: Plain text
id: Teks biasa

en: State
id: Status

en: Color
id: Warna

en: Optional
id: Pilihan

en: Attachments
id: Sisipan

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Transition
id: Transisi

en: Radio buttons
id: Tombol radio

en: Workflow settings
id: Pengaturan alur kerja

en: Workflows
id: Alur kerja

en: Transitions
id: Transisi
