Webform Workflows Element (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Required
kk: Қажетті

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Color
kk: Түс

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Workflow settings
kk: Жұмыс үрдісі теңшелімдері
