Webform Workflows Element (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Required
ku: پێویستە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
