Webform Workflows Element (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Required
ro: Necesar

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Custom
ro: Personalizat

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: Plain text
ro: Text simplu

en: State
ro: Status

en: Color
ro: Culoare

en: Optional
ro: Opțional

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Transition
ro: Tranziție

en: Notification
ro: Notificare

en: Radio buttons
ro: Butoane radio

en: Workflow settings
ro: Setări flux

en: Workflows
ro: Fluxuri de lucru

en: Transitions
ro: Tranziții
