Webform Workflows Element (2.0.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Disabled
ar: معطل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Required
ar: ضروري

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: To:
ar: إلى:

en: Custom
ar: مخصص

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Plain text
ar: نص عادي

en: State
ar: الحالة

en: Color
ar: اللون

en: Optional
ar: اختياري

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Transition
ar: الترجمة

en: Workflow settings
ar: إعدادات سيرة العمل
