Webform Workflows Element (2.0.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Required
he: נדרש

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: To:
he: אל:

en: Custom
he: מותאם

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: State
he: מצב

en: Color
he: צבע

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: From:
he: מאת:

en: Subject:
he: נושא:

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Workflow settings
he: הגדרות workflow

en: Workflows
he: תהליכי עבודה

en: Webform ID
he: מזהה Webform

en: Settings:
he: הגדרות:
