Webform Workflows Element (2.0.1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Required
af: Verplig

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: To:
af: Aan:

en: Log message
af: Logboodskap

en: Color
af: Kleur

en: Optional
af: Opsioneel

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Workflow
af: Werksvloei
