Webform Workflows Element (2.0.1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Required
cs: Povinné

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: To:
cs: Komu:

en: Custom
cs: Vlastní

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Plain text
cs: Prostý text

en: State
cs: Stav

en: Color
cs: Barvy

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Notification
cs: Oznámení

en: If
cs: Jestliže

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Workflow settings
cs: Nastavení postupu práce
