Webform Workflows Element (2.0.1) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Email settings
hi: ईमेल सेटिंग

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: Message
hi: संदेश

en: No log messages available.
hi: संदेश लॉग उपलब्ध नहीं हैं

en: Required
hi: ज़रूरी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Log message
hi: लॉग संदेश

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: State
hi: अवस्था

en: Color
hi: रंग

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Transition
hi: संक्रमण

en: Workflows
hi: कार्यप्रवाह

en: Transitions
hi: बदलाव
