Webform Workflows Element (2.0.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Color
hy: Գույն

en: @label
hy: @label (@column)
