Webform Workflows Element (2.0.1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Required
mr: आवश्यक

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: State
mr: राज्य

en: Color
mr: रंग

en: Optional
mr: पर्यायी
