Webform Workflows Element (2.0.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Required
os: Æнæмæнг
