Webform Workflows Element (2.0.2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Required
et: Kohustuslik

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Log message
et: Logiteade

en: Plain text
et: Lihttekst

en: State
et: Olek

en: Color
et: Värv

en: Optional
et: Valikuline

en: Attachments
et: Manused

en: Workflow
et: Töövoog

en: Transition
et: Olekusiire

en: Webform
et: Veebivorm

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Workflow settings
et: Töövoo sätted

en: Workflows
et: Töövood

en: Transitions
et: Olekusiirded
