Webform Workflows Element (2.0.2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Required
fi: Pakollinen

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Custom
fi: Oma

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: State
fi: Tila

en: Color
fi: Väri

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: If
fi: Jos

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: User interface settings
fi: Käyttöliittymän asetukset

en: Workflow settings
fi: Työnkulun asetukset

en: Workflows
fi: Työnkulut
