Webform Workflows Element (2.0.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Color
gu: રંગ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક
