Webform Workflows Element (2.0.2) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Required
hu: Szükséges

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: To:
hu: Címzett:

en: Custom
hu: Egyéni

en: Log message
hu: Üzenet

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: State
hu: Állapot

en: Color
hu: Szín

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Transition
hu: Átmenet

en: From:
hu: Feladó:

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Webform
hu: Űrlap

en: Notification
hu: Értesítés

en: If
hu: Ha

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Workflow state
hu: Munkafolyamat állapot

en: Radio buttons
hu: Választógombok

en: User interface settings
hu: A felhasználói felület beállításai

en: Workflow settings
hu: Általános beállítások

en: Workflows
hu: Munkafolyamatok

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Theme:
hu: Smink:

en: CC:
hu: Másolat:

en: Element key
hu: Elem kulcs
