Webform Workflows Element (2.0.2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Color
ka: ფერი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
