Webform Workflows Element (2.0.2) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Required
lt: Privalomas

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Custom
lt: Savitas

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: State
lt: Etapas

en: Color
lt: Spalva

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Subject:
lt: Tema:

en: Webform
lt: Web forma

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Workflow settings
lt: Darbų eigos nustatymai

en: Settings:
lt: Nuostatos:
