Webform Workflows Element (2.0.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Color
mn: Өнгө

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
