Webform Workflows Element (2.0.2) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
ms: Batal

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Message
ms: Mesej

en: No log messages available.
ms: Tiada mesej log tersedia ada.

en: Required
ms: Diperlukan

en: User
ms: Pengguna

en: All
ms: Semua

en: Custom
ms: Tersuai

en: Log message
ms: Mesej log

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Color
ms: Warna

en: Optional
ms: Berupa pilihan

en: Attachments
ms: Lampiran-lampiran

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Workflow settings
ms: Seting aliran kerja
