Webform Workflows Element (2.0.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Required
ne: आवश्यक

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Color
ne: रंग

en: Optional
ne: ऐच्छिक
