Webform Workflows Element (2.0.2) - en to nl translation catalogue (154 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Required
nl: Verplicht

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: To:
nl: Aan:

en: Custom
nl: Aangepast

en: Log message
nl: Logbericht

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: State
nl: Status

en: Color
nl: Kleur

en: Optional
nl: Optioneel

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Transition
nl: Overgang

en: From:
nl: Van:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Webform
nl: Formulier

en: Notification
nl: Melding

en: If
nl: Als

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Workflow state
nl: Workflowstatus

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: Initial state
nl: Oorspronkelijke status

en: User interface settings
nl: Gebruikersinterface-instellingen

en: Workflow settings
nl: Workflow-instellingen

en: Transitions
nl: Overgangen

en: Theme:
nl: Thema:

en: Workflow state label
nl: Workflow-statuslabel

en: Webform ID
nl: Formulier-ID

en: Workflow transitions
nl: Workflow overgangen

en: Email default settings
nl: Standaardinstellingen voor email

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld

en: Settings:
nl: Instellingen:

en: Sent when:
nl: Verzonden als:

en: Edit the logic for this IF task
nl: Bewerk de logica voor deze ALS-taak

en: Element key
nl: Element sleutel

en: Reply to:
nl: Antwoord aan:

en: Overall summary
nl: Algemene samenvatting

en: No webforms use this workflow.
nl: Er zijn geen formulieren die deze workflow gebruiken.

en: Workflow log
nl: Workflow logboek

en: Admin log message: @log
nl: Admin log bericht: @log

en: Public log message: @log
nl: Openbaar logbericht: @log

en: Provides a webform element that hooks into the core Workflows module to allow transitioning submissions through workflow states.
nl: Maakt een formulierelement beschikbaar dat gebruik maakt van de Drupal Core Workflows module om formulierinzendingen door verschillende workflowstatussen te laten lopen.

en: Add workflow change email
nl: E-mail voor workflowwijziging toevoegen

en: Add workflow transition email
nl: E-mail voor workflowovergang toevoegen

en: Workflows summary
nl: Samenvatting van workflows

en: Review submission: @webformTitle
nl: Inzending beoordelen: @webformTitle

en: Provides maestro tasks and functionality for webform workflows elements.
nl: Biedt Maestro taken en functionaliteit voor Webform Workflow Elements.

en: Webform workflow transition
nl: Webform workflowovergang

en: @workflowName: log message for submitter
nl: @workflowName : logbericht voor de inzender

en: @workflowName: log message - admin only
nl: @workflowName : logbericht - alleen voor een beheerder

en: Button text for task console
nl: Knoptekst voor taakconsole

en: Shown on the user's task console.
nl: Toon op de taakconsole van de gebruiker.

en: Review and transition through workflow
nl: Beoordelen en workflowovergangen uitvoeren

en: Webform workflow IF at state
nl: Webform workflow ALS in status

en: Webform workflow IF at a specified state.
nl: Webform workflow ALS in een bepaalde status.

en: machine name e.g. "workflow"
nl: machinenaam bijvoorbeeld 'workflow'

en: Workflow state ID to match
nl: Workflowstatus-ID moet gelijk zijn aan

en: machine name e.g. "approved"
nl: machinenaam bijvoorbeeld 'goedgekeurd'

en: Workflow element ID not a valid webform workflows element.
nl: ID van workflowelement is geen geldig Webform Workflow Element.

en: Webform workflow - if submission state
nl: Webform workflow - 'als' inzendingsstatus

en: This shows all available webform workflows. Note that you can always disable transitions via the element's access settings, so you can use a workflow that has more transitions/states than you actually need.
nl: Toont alle beschikbare workflows. Merk op dat u altijd overgangen kan uitschakelen via de toegangsinstellingen van het workflowelement, zodat u een workflow kan gebruiken die meer overgangen/statussen heeft dan u eigenlijk nodig heeft.

en: Previous workflow state
nl: Vorige workflowstatus

en: Some transitions may be hidden if you do not have access, e.g. certain roles.
nl: Sommige overgangen kunnen verborgen zijn door onvoldoende toegangsrechten, bijvoorbeeld door een gebruikersrol.

en: Log message for submitter
nl: Logbericht voor de inzender

en: Log message - admin only
nl: Logbericht - alleen voor een beheerder

en: Please select a workflow. <a href=":href-summary" target="_blank">View a summary of workflows here</a>, or <a href=":href">manage workflows here</a>.
nl: Selecteer een workflow. <a href=":href-summary" target="_blank">Bekijk een samenvatting van de workflows</a>, of <a href=":href">beheer de workflows</a>.

en: Log message - shown to submitter
nl: Logbericht - zichtbaar voor inzender

en: When transitioning a workflow state, users can enter log messages. The log message for submitter log message collects a log message only those with webform editing access. You can require it, have it be optional, or hide it all together.
nl: Bij een overgang van een workflowstatus kunnen gebruikers logberichten invoeren. Logberichten voor een beheerder worden verzameld bij de inzending en kunnen alleen bekeken worden door gebruikers met bewerk-rechten op het formulier. Dit veld kan verplicht, optioneel, of verborgen worden gemaakt.

en: Require user select a transition if one available
nl: Verplicht de gebruiker een overgang te selecteren, indien beschikbaar

en: Hide element if no transitions available for the user
nl: Element verbergen als er geen overgangen beschikbaar zijn voor de gebruiker

en: Provides a shortcut to updating the workflow without needing to go to the edit submission form.
nl: Voegt een snelkoppeling toe om de workflow aan te passen zonder naar het formulier inzending bewerken te gaan.

en: Show workflow log history on "view submission" page
nl: Workflowlogboek weergeven op de pagina 'inzending bekijken'

en: Regardless of this setting, the log is only ever shown to users with "update" access to the element.
nl: Ongeacht deze instelling wordt het logboek alleen getoond aan gebruikers met 'bewerk'-rechten op het formulierelement.

en: Show workflow log history on "edit submission" form
nl: Workflowlogboek weergeven op het 'inzending bewerken'-formulier

en: Enable access to workflow element (subject to other access requirements below)
nl: Toegang tot workflowelement inschakelen (afhankelijk van andere toegangvereisten hieronder)

en: Uncheck this box to prevent any element access for this action.
nl: Vink dit vakje uit om elementtoegang voor deze actie te voorkomen.

en: Transition: @label
nl: Overgang: @label

en: Workflow transition "@label"
nl: Workflowovergang '@label'

en: Select roles and users that should be able to use transition "@label" to change submission status to @state
nl: Selecteer rollen en gebruikers die gebruik moeten kunnen maken van transitie '@label' om de inzendingsstatus te wijzigen in @state

en: Webform workflows element
nl: Webform workflows-element

en: Provides a webform workflows element.
nl: Biedt een webform workflows-element aan.

en: …when submission transitions through <b>"@label"</b> to <b>"@state"</b>. <i>[@element]</i>
nl: ...wanneer de inzending overgaat van <b>'@label'</b> naar <b>'@state'</b>. <i>[@element]</i>

en: Technical reference: [workflow:@element_id:@workflow_plugin_id:@transition_id:@new_state_id:@old_state_id]
nl: Technische referentie: [workflow:@element_id:@workflow_plugin_id:@transition_id:@new_state_id:@old_state_id]

en: It is recommended the "Webform submission log" module be enabled to track changes in workflow for your submissions.
nl: Het wordt aanbevolen om de module 'Webform submission log' in te schakelen om wijzigingen in de workflow van de inzendingen te volgen.

en: Allow this transition (subject to the access restrictions below, if any)
nl: Sta deze overgang toe (met inachtneming van de onderstaande toegangsbeperkingen, indien aanwezig)

en: Override default submission update access at submission workflow state: "@label"
nl: Overschrijf standaard inzending bewerken-toegang bij inzendingsworkflow-status: '@label'

en: Select roles and users that should be able to edit the submission when it is at @label. This overrides the submission's default update access settings.
nl: Selecteer rollen en gebruikers die de inzending moeten kunnen bewerken wanneer het de status '@label' heeft. Dit overschrijft de standaardinstellingen van de permissie tot het bewerken van een inzending.

en: Override default submission editing access and allow editing the submission only according to the below access settings when submission is at workflow state @label
nl: Overschrijf de standaard toegang voor het bewerken van de inzending en sta het bewerken van de inzending alleen toe volgens de onderstaande toegangsinstellingen wanneer de inzending zich in de workflow status '@label'bevindt.

en: Note this refers to the whole submission, not just the workflow element. Note users with "administer webform and submissions" access always have access to edit the submission.
nl: Merk op dat dit verwijst naar de hele inzending, niet alleen naar het workflow element. Gebruikers met het toegangsrecht 'Formulieren en inzendingen beheren' kunnen altijd de inzending te bewerken.

en: Allow editing of the submission at this state - CAUTION disabling may prevent changing transition at all
nl: Bewerken van de inzending in deze status mogelijk maken - LET OP uitschakelen kan verandering van een overgang onmogelijk maken.

en: Webform submissions - workflows
nl: Formulierinzendingen - workflows

en: Tokens related to webform submission workflows.
nl: Tokens gerelateerd aan workflows voor het indienen van formulieren.

en: Workflow transition URL
nl: URL voor workflowovergang

en: The URL that can used to access the webform submission to update the workflow to this transition - user would need to log in if not already logged in.
nl: De URL die kan worden gebruikt om voor de formulierinzending deze workflowovergang uit te voeren - de gebruiker moet inloggen als hij nog niet is ingelogd.

en: Workflow transition link with name of transition
nl: Workflow-overgangslink met naam van de overgang

en: Link to access the webform submission to update the workflow to this transition without logging in. The webform must be configured to allow users to update a submission using a secure token.
nl: Link om toegang te krijgen tot de inzending en deze workflowovergang uit te voeren zonder in te loggen. Het formulier moet gebruikers toestaan een inzending te bewerken met een beveiligd token.

en: Workflow transition URL via secure token
nl: URL voor workflowovergang via beveiligd token

en: The URL that can used to access the webform submission to update the workflow to this transition without logging in. The webform must be configured to allow users to update a submission using a secure token.
nl: De URL die kan worden gebruikt om voor de formlierinzending deze workflowovergang uit te voeren zonder in te loggen. Het formulier moet zo zijn geconfigureerd dat gebruikers een inzending kunnen bewerken met een beveiligd token.

en: Save workflow
nl: Workflow opslaan

en: Webforms: workflows configuration
nl: Webforms: configuratie van workflows

en: Webform Workflows Element settings
nl: Webform Workflows Element instellingen

en: Color options
nl: Kleuropties

en: Default workflow change email body (Plain text)
nl: Standaard-e-mail bij workflow-overgang (platte tekst)

en: Default workflow change email body (HTML)
nl: Standaard-e-mail bij workflow-overgang (HTML)

en: Workflow state filter
nl: Workflowstatusfilter

en: Provides easy filters for workflow states etc.
nl: Biedt eenvoudige filters voor workflowstatussen enzovoort

en: Workflow element ID
nl: ID van workflowelement

en: Workflow state(s)
nl: Workflowstatus(sen)

en: <p><b>Element access</b></p>
nl: <p><b>Elementtoegang</b></p>

en: <p><b>Transition access</b></p>
nl: <p><b>Overgangstoegang</b></p>

en: No enabled transitions for this workflow for this form. <a href=":href">Manage transition availability on the "Access" tab of the workflow element</a>.
nl: Geen ingeschakelde overgangen voor deze workflow op dit formulier. <a href=":href">Beheer de beschikbare overgangen op het tabblad 'Toegang' van het workflowelement</a>.

en: Enabled transitions
nl: Ingeschakelde overgangen

en: Disabled transitions
nl: Uitgeschakelde overgangen

en: No disabled transitions for this workflow for this form. <a href=":href">Manage transition availability on the "Access" tab of the workflow element</a>.
nl: Geen uitgeschakelde overgangen voor deze workflow op dit formulier. <a href=":href">Beheer de beschikbare overgangen op het tabblad 'Toegang' van het workflowelement</a>.

en: User role "@label"
nl: Gebruikersrol '@label'

en: User "@label"
nl: Gebruiker '@label'

en: User permission "@label"
nl: Gebruikersrechten '@label'

en: Group role "@label"
nl: Groepsrol '@label'

en: Group permission "@label"
nl: Groepsrechten '@label'

en: <p>"From" indicates what states can start the transition.</p><p>"To" indicates what the state will be after the transition.</p><p>"Access" outlines who can run the transition, e.g. they have to meet at least one of the user roles. If access is split into element and transition access, the user must meet both element access and transition access.</p>
nl: <p>'Van' geeft aan welke status de overgang kan starten </p><p>'Naar' geeft aan wat de status zal zijn na de overgang.</p><p>'Toegang' geeft aan wie de overgang kan uitvoeren, bijvoorbeeld: Gebruikers moeten voldoen aan minimaal één van de gebruikersrollen. Als de toegang is verdeeld tussen element- en overgangstoegang, moet de gebruiker aan beide eisen voldoen; zowel de toegang voor het element als voor de overgang.</p>

en: Understanding workflows
nl: Workflows begrijpen

en: Diagram of workflow
nl: Diagram van workflow

en: Transition used most recently
nl: Laatst gebruikte overgang

en: User who changed
nl: Gewijzigd door gebruiker

en: Time last changed
nl: Tijdstip laatste wijziging

en: No current workflow state
nl: Geen huidige workflowstatus

en: You have been taken to this page via a link with a preset transition.
nl: U komt op deze pagina via een link met een vooraf ingestelde overgang.

en: - select transition -
nl: - selecteer overgang -

en: Colors classes available for states and transitions
nl: Kleur-klassen die beschikbaar zijn voor statussen en overgangen

en: Enter one per line in format "Name|CSS class". Note webforms can be viewed in both admin and user-facing themes, so it may be necessary to add the class to both themes to be consistent.
nl: Voer elke klasse in op een afzonderlijke regel, op de volgende wijze: 'Label|klasse'. Houd in gedachten dat formulieren bekeken kunnen worden in zowel het admin- als gebruikersthema. Het kan dus nodig zijn om de klassen aan beide thema's toe te voegen voor een goede gebruikerservaring.

en: Allow changing the workflow state from the "view submission" page
nl: Toestaan om de workflowstatus te wijzigen vanaf de pagina 'inzending bekijken'

en: Transition user interface
nl: Overgang-gebruikersinterface

en: When transitioning a workflow state, users can enter log messages. The log message for submitter collects a log message the submitting user can see on their submission. You can require it, have it be optional, or hide it all together.
nl: Bij een workflowstatuswijziging kunnen gebruikers logberichten invoeren. Logberichten voor een beheerder worden verzamelt bij de inzending en kunnen alleen bekeken worden door gebruikers met bewerk-rechten op het formulier. Dit veld kan verplicht, optioneel, of verborgen worden gemaakt.

en: Element type for transition
nl: Elementtype voor overgang

en: Select (dropdown)
nl: Selecteren (keuzelijst)

en: Save this element with a workflow to see more options.
nl: Bewaar dit element met een workflow om meer opties te zien.

en: Log history
nl: Loggeschiedenis

en: Enable access to workflow element when creating a new webform submission (subject to other access requirements below)
nl: Toegang tot het workflowelement mogelijk maken bij het maken van een nieuwe formulierinzending (afhankelijk van andere toegangsvereisten hieronder)

en: Run "@transition" transition automatically when submission is edited
nl: Voer de '@transition'-overgang automatisch uit wanneer de inzending wordt bewerkt

en: The transition must be available based on the submission state or nothing will happen. If necessary, create a transition selecting every single state as "from". Note that if a state allows multiple transitions that are set to run on editing, only the last one will run.
nl: De overgang moet beschikbaar zijn op basis van de status van de inzending, anders gebeurt er niets. Maak zo nodig een overgang en selecteer elke afzonderlijke status als 'van'. Merk op dat als een status meerdere overgangen toestaat bij een bewerking, alleen de laatste uitgevoerd zal worden.

en: State: @label
nl: Staat: @label

en: For results pages.
nl: Voor resultatenpagina's.

en: Triggers to send handler
nl: Triggers om handler te versturen

en: Log message:
nl: Log bericht:

en: The submission has been changed to: [webform_submission:values:workflow:workflow_state_label].
    
    [webform_submission:values:workflow:log_public]
    
    ***
    
    View submission at [webform_submission:url:canonical]
    
    Submitted on [webform_submission:created]
    
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    
    [webform_submission:values]
nl: De inzending is gewijzigd in: [webform_submission:values:workflow:workflow_state_label].
    
    [webform_submission:values:workflow:log_public]
    
    ***
    
    Bekijk inzending op [webform_submission:url:canonical]
    
    Ingezonden op: [webform_submission:created]
    
    Ingezonden door: [webform_submission:user]
    
    Ingediende waarden zijn:
    
    [webform_submission:values]

en: <p>The submission has been changed to: [webform_submission:values:workflow:workflow_state_label].</p>
    
    <p><em>[webform_submission:values:workflow:log_public]</em></p>
    
    <hr />
    
    <p>View submission at <a href="[webform_submission:url:canonical]">[webform_submission:url:canonical]</a></p>
    
    <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    
    <p>Submitted values are:</p>
    
    <p>[webform_submission:values]</p>
nl: <p>De inzending is gewijzigd in: [webform_submission:values:workflow:workflow_state_label].</p>
    
    <p><em>[webform_submission:values:workflow:log_public]</em></p>
    
    <hr />
    
    <p>Inzending bekijken op <a href="[webform_submission:url:canonical]">[webform_submission:url:canonical]</a></p>
    
    <p>Ingediend op: [webform_submission:created]</p>
    
    <p>Ingediend door: [webform_submission:user]</p>
    
    <p>Ingediende waardes zijn:</p>
    
    <p>[webform_submission:values]</p>
