Webform Workflows Element (2.0.2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Required
fa: اجباری

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Log message
fa: گزارش

en: Plain text
fa: متن ساده

en: State
fa: وضعیت

en: Color
fa: رنگ

en: Optional
fa: اختیاری

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Transition
fa: انتقال
