Webform Workflows Element (2.0.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: State
sr: Статус

en: Color
sr: Боја
