Webform Workflows Element (2.0.2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: To:
sv: Till:

en: Custom
sv: Anpassad

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: Plain text
sv: Ren text

en: State
sv: Läge

en: Color
sv: Färg

en: Optional
sv: Valfritt

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Transition
sv: Övergång

en: From:
sv: Från:

en: Subject:
sv: Ämne:

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Notification
sv: Avisering

en: Button text
sv: Knapptext

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: Workflow settings
sv: Inställningar för arbetsflöde

en: Workflows
sv: Arbetsflöden

en: Transitions
sv: Övergångar
