Webform Workflows Element (2.0.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Required
ast: Requeríu

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Optional
ast: Opcional

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
