Webform Workflows Element (2.0.0) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Required
ca: Necessari

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: To:
ca: Per a:

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Plain text
ca: Text pla

en: State
ca: Estat

en: Optional
ca: Opcional

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Transition
ca: Transició

en: Webform
ca: Formulari web

en: Notification
ca: Notificació

en: If
ca: Si

en: Button text
ca: Text del botó

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Workflow settings
ca: Configuració del flux de treball

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: Transitions
ca: Transicions

en: Webform ID
ca: Identificador de Webform
