Webform Workflows Element (2.0.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: State
el: Κατάσταση

en: Color
el: Χρώμα

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Workflow settings
el: Ρυθμίσεις ροής εργασίας
