Webform Workflows Element (2.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: All
fil: Lahat
