Webform Workflows Element (2.0.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Message
is: Boð

en: No log messages available.
is: Eingi gerðalistaboð eru tøk.

en: Required
is: Kravd

en: User
is: Brúkari

en: All
is: Øll

en: Custom
is: Sergjørt

en: Log message
is: Boð í gerðalista

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: Color
is: Litur

en: Optional
is: Møgulig

en: Attachments
is: Viðfesti

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd

en: Workflow settings
is: Workflow setingar
