Webform Workflows Element (2.0.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Required
sk: Povinné

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Custom
sk: Vlastná

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: State
sk: Stav

en: Color
sk: Farba

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Webform
sk: Webformulár

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Workflow settings
sk: Nastavenie možností vydania
