Webform Workflows Element (2.0.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Required
sl: Obvezno

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Color
sl: Barva

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Attachments
sl: Priponke

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Workflow settings
sl: Nastavitve poteka dela
