Webform Navigation (2.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Current
es: Actual

en: Completed
es: Completado

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: About
es: Acerca de

en: Development settings
es: Configuración de desarrollo
