Webform Navigation (2.0.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Current
ja: 現在

en: Completed
ja: 完了

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: Development settings
ja: 開発設定
