Webform Navigation (2.0.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Current
nl: Huidige

en: Completed
nl: Voltooid

en: Webform
nl: Formulier

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: About
nl: Over

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld

en: @title Page
nl: @title Pagina
