Webform Navigation (2.0.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Current
pl: Bieżący

en: Completed
pl: Zakończone

en: Webform
pl: Formularz

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: About
pl: O stronie

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne
