Webform Navigation (2.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Current
pt: Atual

en: Completed
pt: Concluído

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: About
pt: Sobre

en: Development settings
pt: Configurações de desenvolvimento
