Webform Navigation (2.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Current
ru: Текущий

en: Completed
ru: Завершено

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: About
ru: Информация

en: Development settings
ru: Настройки разработки
