Webform Navigation (2.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Current
sv: Nuvarande

en: Completed
sv: Slutförd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: About
sv: Om

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
