Webform Navigation (2.0.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Current
da: Aktuelle

en: Completed
da: Gennemført

en: Webform
da: Webformular

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: About
da: Om
