Webform Navigation (2.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Current
gl: Actual

en: Completed
gl: Completado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: About
gl: Información
