Webform Navigation (2.0.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Webform
hu: Űrlap

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: About
hu: Leírás

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások
