Webform Navigation (2.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Current
sk: Aktuálny

en: Completed
sk: Ukončená

en: Webform
sk: Webformulár

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: About
sk: Informácie o
