Webform Navigation (2.0.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Current
tr: Şu anki

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: About
tr: Hakkında

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
