Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: active
bs: aktivan

en: Events
bs: Događaji

en: Authored on
bs: Napisano
