Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: active
gu: સક્રિય
