Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: active
hy: ակտիվ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
