Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: active
ka: აქტიური

en: Authored on
ka: დაიწერა
