Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்
