Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: active
ta: செயலில்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
